İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
KAHRAMANMARAŞ
Kahramanmaraş Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

İl Jandarma Komutanının İl Müdürümüzü Ziyareti 23 Mayıs 2017
foto
İl Jandarma Komutanı Sn Timuçin Alper İl Müdürümüz Sn Zafer Özcan'ı ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
[Devamı]
Kuran Kurslarında Temel Afet Bilinci Eğitimlerimiz Devam Ediyor 25 Nisan 2017
foto
Kurumumuz personelince 19-24 Nisan 2017 tarihleri arasında Abdülhamithan, Şıh Matlı Hacı Ömer Sabancı, Şazibey Erkek Kuran Kurslarında ve Osman Sadi Kazancı Kız Kuran Kursunda "Temel Afet Bilinci Eğitimi" verildi. Eğitimlerde; afet öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenler ve yaralı taşıma usulleri anlatıldı, tahliye tatbikatı gerçekleştirildi ayrıca afetlerden korunma yöntemleri hakkında bilgilendirici broşürler dağıtıldı.
[Devamı]
Arap Devletleri Ligi Heyetinin Geçici Barınma Merkezimizi Ziyareti 25 Nisan 2017
foto
Arap Devletleri Ligi Genel Sekreteri ve İnsani Yardım İşleri Özel Temsilcisi Sn Şeyha/Hissa Khalifa AL-THANİ ve beraberindeki heyet Geçici Barınma Merkezimizi ziyaret etti.
[Devamı]
Deprem Simülasyon Tırımız Elbistan İlçemizdeki Eğitimlerine Devam Ediyor 18 Nisan 2017
foto
Deprem Simülasyon Tırı eğitimlerimiz ve "O Kahraman Benim" AFAD Gönüllüsü Kayıtlarımız Elbistan İlçemizde devam ediyor.
[Devamı]
Hayrat Vakfının İl Müdürümüzü Ziyareti 17 Nisan 2017
foto
Hayrat Vakfı Kahramanmaraş Bölge Temsilcisi M.Ubeyd Köşker İl Müdürümüz Zafer Özcan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.
[Devamı]
Geçici Barınma Merkezimizde Kan Bağışı Kampanyası 14 Nisan 2017
foto
İlimiz Geçici Barınma Merkezinde İl Müdürlüğümüz ve Kızılay işbirliğiyle Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi. Kampanyaya Dulkadiroğlu Kaymakamımız Sn Mehmet Türköz, İl Müdürümüz Sn Zafer Özcan, Geçici Barınma Merkezimizde görevli kamu kurum ve kuruluşlarının amirleri ve Geçici Barınma Merkezi personeli katıldı.
[Devamı]
Osmaniye AFAD'dan İl Müdürlüğümüze Ziyaret 13 Nisan 2017
foto
Osmaniye İl Afet ve Acil Durum Müdürü Serhat Bulut ve Şube Müdürleri İl Müdürlüğümüze bir ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette İl Afet ve Acil Durum Müdürlükleri arasındaki koordinasyon ve Geçici Barınma Merkezleri konuları görüşüldü.
[Devamı]
Sandalzade Kız Kuran Kursunda Temel Afet Bilinci Eğitimi 13 Nisan 2017
foto
Kurumumuz personelince Sandalzade Kız Kuran Kursu öğretmen ve öğrencilerine "Temel Afet Bilinci Eğitimi" verildi. Eğitimde; afet öncesi, sırası ve sonrasında yapılması gerekenler anlatıldı, tahliye tatbikatı gerçekleştirildi ayrıca afetlerden korunma yöntemleri hakkında bilgilendirici broşürler dağıtıldı.
[Devamı]
Meteorolojiden Kuvvetli Yağış Uyarısı 12 Nisan 2017
foto
Meteoroloji 6. Bölge Müdürlüğünden alınan bilgiye göre 13/04/2017 Perşembe günü ve 14/04/2017 Cuma günü Kahramanmaraş'ta kuvvetli, yer yer çok kuvvetli yağış beklenmektedir. Vatandaşlarımızın sel, su baskını, yıldırım, dolu yağışı, yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olması gerekmektedir.
[Devamı]
Kamu Kurumlarında Çalışan Sivil Savunma Uzmanlarının İl Müdürümüzü Ziyareti 12 Nisan 2017
foto
İlimiz bünyesindeki kamu kurumlarında görev yapan Sivil Savunma Uzmanları İl Müdürümüz Zafer Özcan'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundular.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   1314151617